DIDELIŲ SIUNTŲ IR NEGABARITINIŲ KROVINIŲ GABENIMAS.

Mes turime sprendimus jūsų logistikos problemoms.

Negabaritiniai kroviniai
Krovinių užsakymas
Leidimai
Keltų užsakymas

Mūsų privalumai

Pristatymas laiku

0 %

Pristatymo laikas paprastai yra svarbiausias veiksnys, dėl kurio klientai nusprendžia naudotis mūsų įmonės paslaugomis. Krovinių pervežimas vėluoja dėl nenumatytų aplinkybių, pavyzdžiui, nepalankių oro sąlygų ir eismo.

Įgyvendinti projektai

0 %

Visi mūsų logistikos ekspertai yra atkaklūs ir aistringi savo darbui, todėl sunkiai dirba laikydamiesi pristatymo terminų ir sprendžia kelyje pasitaikusias kliūtis.

Pastaraisiais metais pervežti kroviniai

0 +

Džiaugiamės, kad gabenamų prekių skaičius kasmet auga. 2022 m. veiksmingai įvykdėme daugiau kaip 16 000 užsakymų.

Mūsų stiprybės

Visi mūsų logistikos ekspertai yra atkaklūs ir aistringi savo darbui, todėl sunkiai dirba laikydamiesi pristatymo terminų ir sprendžia kelyje pasitaikusias kliūtis.

20 metų patirtis

Transporto ir logistikos paslaugų teikėjas, sėkmingai veikiantis nuo 2003 m. Mūsų įmonė nuolat plečia savo veiklą ir deda visas pastangas, kad patenkintų naujų ir esamų klientų poreikius.

Sunkiasvorių krovinių gabenimas

Galime vežti krovinius, kurių matmenys neatitinka standartinių matmenų, o svoris viršija standartinį. Siūlome visas paslaugas, įskaitant vežimo, pristatymo, leidimų išdavimo, palydos ir muitinio įforminimo paslaugas.

Logistika visose Europos šalyse

Mūsų įmonė veikia visoje Europoje, įskaitant Skandinavijos šalis. Su klientais dalijamės naujausia informacija apie teisinius reglamentus. Taip pat siūlome techninę pagalbą kiekvienoje šalyje.

Moderni transporto įmonė

UAB „Tomegris” visą dėmesį skiria logistikos sprendimams. Esame aprūpinti naujausiomis technologijomis, transporto priemonėmis ir į transportą orientuotais žmonėmis.

Mūsų sertifikatai

Įmonės Naujienos

Susisiekite su mumis

MŪSŲ BIURAS

Tikslo g. 10, LT-54311, Kumpių km., Kauno raj.